למה אנחנו?

הכירו את Optio

טכנולוגיה מתקדמת של מיון מטופלים לניסויים קליניים

Optio מאפשרת למטופלים מכל העולם למצוא את הניסוי הקליני המתאים ביותר עבורם, ולהפנות אותם אל הצוות הרפואי.

טריילוג ניסויים קליניים בע"מ, חברה בקבוצת Novolog Healthcare, פיתחה את טכנולוגית Optio במטרה לספק אסטרטגיה חדשנית ויעילה להנגשת הטיפולים המתקדמים ביותר לכמה שיותר מטופלים מתאימים.

הצוות המקצועי של Optio מגיע מכל תחומי מערכת הבריאות – פרמצבטיקה, רפואה, טכנולוגיה ודיגיטל. ביחד, שילוב הידע של כל הצוות מייצר קשרים חיוניים בין מטופלים לצוותים רפואיים, תורם לקידום המחקר ומאפשר שליטה גבוהה של המטופלים על בריאותם.

החזון שלנו

חברת Optio שואפת למצוא דרכים חדשות לטיפול בבעיה רפואית, ולהעניק למטופלים מידע עדכני ואמין על אפשרויות הטיפול הנוספות, שיוכלו להקל עליהם בניהול המחלה.

 

אנו שואפים לסייע למטופלים לקבל טיפול איכותי, במהירות ובליווי צמוד של הצוות הרפואי.

 

אנו שואפים ליצור קשר חיוני בין המטופלים לבין מומחים ברפואה.

 

אנו רואים לפנינו את החשיבות הרבה בקידום המחקר הרפואי, על מנת לאפשר קידמה וחדשנות.

שיפור איכות החיים

פעמים רבות אנו מוצאים את עצמנו במצבים שבהם הטיפול המקובל לא מניב תוצאות או מוביל לשיפור. Optio שואפת לתת לכם ולאנשים התומכים בכם אלטרנטיבה, פתרון שיאפשר לכם להכיר טוב יותר את מצבכם ואת אופציות הטיפול הקיימות. היכרות מעמיקה עם המחלה מובילה פעמים רבות לשיפור ניהול המחלה ולאיכות חיים טובה יותר.

לבצע תיאום ציפיות
לבצע תיאום ציפיות

אנו מאמינים שתקשורת היא מרכיב חיוני בשירותי בריאות טובים, ומהווה דרך יעילה לשיפור איכות הטיפול, לבניית האמון עם המטופלים ולשיפור שביעות הרצון ממהלך הטיפול.

להציב את החולה במרכז
להציב את החולה במרכז

בכל הנוגע לטיפול במחלות כרוניות, אנו מאמינים כי המטופל הוא זה שנמצא במרכז. החלטה מושכלת בנוגע לאופן הטיפול מתבצעת בשיתוף פעולה מלא עם המטופל, תוך מתן המלצות והתחשבות במצב הרפואי.

לשמור על שקיפות
לשמור על שקיפות

אנו מאמינים כי תוצאות הטיפולים מושפעות באופן ניכר מתקשורת ישירה ולכן מקפידים לתת מידע מלא למטופל ולשקף את תמונת המצב במלואה.

לספק טיפול איכותי – גם בבית
לספק טיפול איכותי – גם בבית

טיפול איכותי ומסור אינו מסתיים ברגע היציאה מבית החולים. על כן, אנו תומכים במרכזים הרפואיים עם שירותי טיפול ביתי למטופלים, תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של הטיפול.

תקשורת עם צוות המומחים

ב-Optio ישנה גישה למגוון מומחים בתחום המצבים הרפואיים הכרוניים. למומחים ניסיון רב במחקר קליני, והם יוכלו לשתף אתכם בתהליך המחקר, בחדשנות ופריצת הדרך הרפואית הצפויה במחקר, ומעל הכל – במה שצפוי לכם, המשתתפים בסביבה זו.